Nabídka práce > Brigáda 120 Kč/h, příplatky, přísp. na dopravu

Brigáda 120 Kč/h, příplatky, přísp. na dopravu

Náplň práce

Nepromeškejte svoji šanci a pojďte si přivydělat i v zimě. A klidně i s kamarádem/kou.

MOŽNOST VOLBY SMĚN - 8 nebo 12 hodin, denní nebo noční, zkrátka tak jak Vám to bude vyhovovat.

Jedná se o pomoc ve výrobě. A o čem brigáda ve výrobě je?
- jednoduchá montáž kabelů
- vizuální kontrola komponentů
- obsluha výrobních zařízení
- balení výrobků

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- ochota pracovat v lokalitě Kuřim (20 minut od Brna)
- směny si plánujete dle svých možností

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 CZK do 120 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: - MZDA 120Kč/hod - Příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč - Příplatek za noc 10 % - Příplatek za víkend 10% - Příplatek za svátek 100 % - Příspěvek na závodní stravování - možnost dlouhodobé celoroční brigády
  • Místo pracoviště: Kuřim