Nabídka práce > MARKETINGOVÝ VEDOUCÍ

MARKETINGOVÝ VEDOUCÍ

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného člověka z oblasti marketingu, který ideálně ovládá AJ a k tomu může ještě přidat dobrou komunikaci v RJ nebo NJ.
Na této pozici budete odpovídat za kompletní interní i externí sběr dat o produktech, trzích, klientech, konkurenci, ale i tržních trendech atp. Budete úzce spolupracovat s kolegy na obchodním oddělení.
Mzdové podmínky si s Vámi rádi domluvíme k oboustranné spokojenosti v návaznosti na vaše zkušenosti a osobnostní předpoklady.

Požadavky

- zkušenosti na stejné či podobné pozici ve výrobní společnosti
- AJ na plynulé komunikativní úrovní, RJ nebo NJ velkou výhodou
- člověk s moderním myšlením, s jasnou vizí, velmi proaktivním přístupem
- analytické myšlení, perfektní komunikativní schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování - pružná pracovní doba - kafeterie
  • Místo pracoviště: Jihlava