Nabídka práce > ZKUŠENÝ/Á HR l ROZJEZD NOVÉ POBOČKY

ZKUŠENÝ/Á HR l ROZJEZD NOVÉ POBOČKY

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a láká Vás stát u rozjezdu pobočky?

Nepotřebujeme TOP manažera, ale člověka, který má zkušenosti s aktivním náborem, člověka s drivem a vizemi, který se bude podílet na rozvoji pobočky a obsazovat pozice do středního managementu.

Žádný učený z nebe nespadl, proto budete mít plnou podporu od Country Managera.

Staňte se součástí holdingu, který má zastoupení v 15 evropských zemích a je partnerem celosvětových finančních institucí.

Co Vás na pozici čeká?

- aktivní nábor pozic pro pobočku, která bude mít cca. 40 zaměstnanců
- podílení se na strategických plánech
- hiring a modifikace plánů péče o zaměstnance
- onboarding zaměstnanců
- adaptační plány
- aktivní zapojení do chodu společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti s recruitmentem
- znalost zákoníku práce
- znalost AJ alespoň na písemné úrovni
- energická osoba

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonusy navázané na KPI’s - stravenky - multisport karta - AJ kurzy - občasný home office
  • Místo pracoviště: Pardubice