Nabídka práce > TECHNOLOG | lakování a balení

TECHNOLOG | lakování a balení

Náplň práce

Máte zkušenosti jako technolog a baví Vás pracovat na něčem zbrusu novém? A nebo zkušenosti nemáte, ale chcete je po studiu technického oboru získat?

Aktuálně zavádíme do výroby několik nových produktů a to je důvod, proč posilujeme náš tým technologů. Nejsme automotive výroba, ale naše výrobky miluje celý svět.

Chcete vědět víc? Pošlete nám svůj životopis.

Na čem s námi budete pracovat:
- zavádění nových výrobků do výroby
- analýzy příčin zmetkovitosti a návrh nápravných opatření
- podklady pro výrobkové kalkulace
- řízení technické a technologické dokumentace
- spolupráce s údržbou a kvalitou
- uplatňování metod štíhlé výroby

Požadavky

- SŠ vzdělání, technické
- AJ, abyste se uměli domluvit se zákazníky
- praxe na pozici technologa vítána
- šanci dáme i šikovným technologům bez praxe (absolventi VŠ)
- komunikativní člověk, samostatný, aktivní, s chutí a zápalem
- ochota k občasnému cestování do zahraničí
- MS Office, Solidworks
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - zdravotní volno / Sick Day - bonusy, prémie - pružná pracovní doba - stravenky - mobil, notebook - jazykové a odborné vzdělávání - teambuilding, firemní akce - sleva na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Humpolec