Nabídka práce > BOZP INŽENÝR l PARDUBICE l 37 000 Kč

BOZP INŽENÝR l PARDUBICE l 37 000 Kč

Náplň práce

Pro pardubickou společnost hledáme BOZP INŽENÝRA, který se bude podílet na auditech systémů integrovaného managementu (životní
prostředí, BOZP, PO).
- dokáže řešit úkoly v oblasti
prevence rizik, i v oblasti požární prevence a ochrany,
Důležitou součástí pracovní činnosti je tvorba a aktualizace dokumentace v
rámci svěřeného úseku a práce na dílčích projektech.
Bude se podílet na auditech systémů integrovaného managementu (životní

Požadavky

* SŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství.
*Odbornou způsobilost podle § 10 zákona č. 309/2006 Sb.
* Alespoň rok praxe na obdobné pozici.
* AJ na komunikativní úrovni (alespoň B1).
* Řidičský průkaz sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 33000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - atraktivní mzdové ohodnocení - nadnárodní expandující společnost - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Pardubice