Nabídka práce > specialista - právník RP České Budějovice

specialista - právník RP České Budějovice

Náplň práce

• Právní pomoc základním organizacím OS KOVO, zejména při realizaci zabezpečení práv zaměstnanců a členů OS v oblasti kolektivního vyjednávání a pracovněprávních vztahů, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, případně zastupování před soudem.
• Příprava, připomínkování a vyjednávání kolektivních smluv na úrovni managementu firem.
• Kontrola správnosti smluv a jiných právních úkonů připravovaných regionálním pracovištěm.
• Spolupráce s příslušnými státními orgány a organizacemi.
• Sledování legislativních změn a jejich použití v praxi.
• Lektorská a vzdělávací činnost.

Požadavky

• Vzdělání VŠ práva (Mgr., JUDr.)
• Znalost pracovního a občanského práva podmínkou.
• Znalost práce s MS Office, právním systém ASPI.
• Schopnost samostatně pracovat, vyjednávat.
• Pozitivní vztah k odborům, tedy k práci, kdy budete hájit zájmy těch slabších v sociálním dialogu.
• Společenskou bezúhonnost, seriózní vystupování, kultivované písemné vyjadřování a dobrá schopnost formulování rozličných témat.
• Flexibilitu, která bude respektovat skutečnost, že budete vyjíždět na služební cesty.
• Řidičský průkaz B (pracovní cesty v rámci ČR).
• Výhodou uchazečů je zkušenost ze sociálního dialogu. Předpokládáme také dobrý time-management, logické myšlení a psychickou odolnost.

Nabízíme

• Základní mzda 33 000,- Kč + měsíční odměny 9% ze zákl. mzdy + zaměstnanecké benefity.
• Po roce pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Sídlo pracoviště v centru Českých Budějovic (DK Metropol).
• Nástup od 1.1.2020, nebo po dohodě.

Další informace

Přihlášky do výběrového řízení se stručným životopisem a přehledem dosavadní praxe zašlete nejpozději do 20.12. 2019 na adresu:
Odborový svaz KOVO, Nám. W. Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3 – Žižkov. Nebo na e-mail: radejova.vaclava@cmkos.cz Bližší informace na tel. čísle: 737 215 926 – Pavlína Jirková, vedoucí RP OS KOVO.
Vybraní uchazeči budou pozváni k dalšímu jednání v sídle RP OS KOVO České Budějovice.
Se všemi poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu s platnou legislativou o ochraně a zpracování osobních údajů.

Informace o pozici

  • OS KOVO
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Aj, Nj výhodou, ne podmínkou
  • Plat: 33000 Kč + měsíční odměny
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny ZV, příspěvek na PP, ŽP,
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Senovážné náměstí 2, České Budějovice