Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK / 40 000 KČ

ELEKTROMECHANIK / 40 000 KČ

Náplň práce

Chcete se do práce vozit služebním autem?
Pracovat pouze na dvě směny?
A k tomu mít mzdu až 40 000 Kč?

Pokud jste zkušený elektrikář, pak to nebude problém!

Nehledáme servisáka a proto nebudete jezdit po klientech. Pouze jsme rádi když se náš elektrikář může vozit do práce autem.

Potřebujeme, ale opravdu zkušeného člověka. Vaším úkolem totiž bude:

- údržba a opravy strojů a to i preventivní
- vedení evidence oprav strojů
- hlídá platnost revizí všech strojů
- objednává náhradní díly

Požadavky

SOU, SŠ elektro
Vyhláška 50, min. § 6.
Nutná schopnost čtení elektrických a elektrotechnických výkresů.
Řidičský průkaz sk. B.
Preciznost, pečlivost, vlastní iniciativa a nápady

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební auto - dvousměnný režim (ranní a odpolední) - stravenky v hodnotě 100 Kč - příspěvek na penzijní pojištění - vzdělávací kurzy - systém bonusů
  • Místo pracoviště: Ledeč nad Sázavou