Nabídka práce > QUALITY MANAGER, Automotive

QUALITY MANAGER, Automotive

Náplň práce

* Povede úsek kvality - menší tým 5-8 kolegů.
* Bude mít zodpovědnost za KVALITU: dodavatelskou, zákaznickou a interní.
* Dohlíží na dodržování standardů - ISO, VDA.
* Řeší reklamace a neshody.
* Implementuje a optimalizuje procesy.
* Má zodpovědnost za veškerou dokumentaci.
* Účastní se porad managementu.

Požadavky

* SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
* Výborná znalost AJ (úroveň B2)
* Min. 3letá zkušenost v oblasti kvality ve výrobní společnosti
* Zkušenost s vedením lidí vítána
* Znalost ISO 16949, VDA 6.3
* Znalost nástrojů kvality (8D report, Six Sigma, FMEA)
* Aktivní řidič sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí stabilní a rostoucí společnosti * Moderní pracovní prostředí * Profesionální pracovní kolektiv * Stálý pracovní poměr * Odpovídající finanční ohodnocení * Individuální odměny * Jazykové vzdělávání * Pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Jihlava