Nabídka práce > GLOBÁLNÍ MANAŽER AUTOMATIZACE - TOP!

GLOBÁLNÍ MANAŽER AUTOMATIZACE - TOP!

Náplň práce

Jste manažer automatizace, špička ledovce, bedna na robotizaci a člověk s vizí? Pak je tohle Vaše obrovská příležitost.

Pojďte s námi řešit rozvoj automatizace v našich závodech napříč Evropou. Rozhoně chceme udržet první příčku před konkurencí. My se zkrátka chceme hýbat a vy budete kardanová hřídel našich projektů.

Co bude Vaše mise?
Vězte, že tato pozice bude primárně o vizi a strategii.
Rovněž budete podporovat samotnou realizaci projektů automatizace.
Vy a Váš menší tým budete stát za transformací, která naše technologie posune kupředu.

Ostatní Vám v detailu rádi přiblížíme. Začněme tím, že nám zašlete Váš životopis v anglickém jazyce a my už se s Vámi domluvíme na úvodním telefonátu.

Požadavky

- prokázaná dlouholetá praxe v oblasti automatizace a robotizace
- silné manažerské zkušenosti
- schopnost řídit takto masivní projekt a zadávat jasné instrukce napříč globálním týmem
- výborné komunikační schopnosti
- plynulá angličtina
- připravenost na časté cestování v rámci Evropy
- analytik, vizionář a člověk, který jde systematicky do cílové pásky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stanete se součástí Top Managementu - manažerské hodnocení a bonusy - vozidlo i pro soukromé účely - pomoc při relokaci - 5 týdnů dovolená - další firemní benefity
  • Místo pracoviště: Chotěboř