Nabídka práce > VÝVOJÁŘ C#, průmyslová automatizace

VÝVOJÁŘ C#, průmyslová automatizace

Náplň práce

Máte vzdělání v oblasti IT a zkušenosti s vývojem C#?
Ovládáte anglický jazyk alespoň pro čtení manuálů?

Budete mít zodpovědnost za:
* návrh, zadání do výroby a následnou kontrolu a testování funkčnosti výrobku.
* komunikace detailů testování se zahraničními vývojovými týmy.
* modifikace projektu a tvorba příslušné dokumentace.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT(mikroelektronika a programování)
* Zkušenosti s vývojem softwaru v jazyce C# a znalost .NET
* Znalost SQL, WPF, XAML výhodou
* AJ na komunikativní úrovni, čtení v odborné dokumentaci
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Home office * Zajištěné ubytování * Cestovní náhrady, kapesné * Přátelské pracovní prostředí * Teambuildingové aktivity * 5 týdnů dovolené * Sick
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod