Nabídka práce > Svářeč s MIG/MAG nebo TIG, 1 směna, Třebíčsko

Svářeč s MIG/MAG nebo TIG, 1 směna, Třebíčsko

Náplň práce

Hledáme svářeče ! Zn. KMENOVÝ STAV !

Žádné noční směny! A dokonce ani žádné odpolední směny!

Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci a máte kurz pro nějakou z výše uvedených metod svařování, hledáme právě Vás!

- bodování a svařování potrubních celků metodou MIG/MAG nebo TIG

Požadavky

- vzdělání ve strojírenském oboru PODMÍNKOU
- min. kurz pro metodu svařování MIG/MAG nebo TIG
- orientace ve výkresové a technologické dokumentaci
- praxe ve strojírenské výrobě a svařování VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolená - 3 dny zdravotního volna - docházkový bonus - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy - možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště: Třebíč