Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY | AŽ 50 000 KČ

INŽENÝR KVALITY | AŽ 50 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality v logistickém nebo výrobním prostředí a rádi byste pracovali v mladém, stabilním kolektivu?

Čeká Vás prostředí mezinárodní společnosti, široká škála benefitů a skvělý šéf.

Co Vás na pozici čeká?

- nastavování procesů a udržování systému kvality
- dodržování norem a změnová řízení
- nastavování standardů a nápravná opatření pro jednotlivá oddělení a sklady
- interní audity
- školení zaměstnanců
- reporting

Požadavky

- praxe v oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti
- znalost normy ISO 9001
- komunikativní AJ (komunikace s manažery v rámci společnosti)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - dotované stravování - Cafeterie - výhodné mobilní tarify - další vzdělávání
  • Místo pracoviště: Pardubice