Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP a PO

SPECIALISTA BOZP a PO

Náplň práce

Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici a angličtina Vám není cizí? Rádi byste uplatnili své nabyté vědomosti v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
* kontrola bezpečnosti
* zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
* analýza rizik
* vyšetřování příčin vzniku pracovních úrazů
* zodpovědnost za aktualizaci vnitřních předpisů
* vedení příslušné dokumentace
* účast na interních auditech
* školení zaměstnanců

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru( oblast bezpečnosti práce velkou výhodou)
* Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
* Odborná způsobilost v požární ochraně dle zákona č. 133/1985 Sb.
* Odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb. velkou VÝHODOU
* středně pokročilá úroveň angličtiny - komunikativní úroveň
* samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13.mzda * výkonnostní prémie * závodní stravování * flexibilní pracovní doba * penzijní připojištění * mobilní telefon * firemní akce * jazykové kurzy * školení
  • Místo pracoviště: Ostrava