Nabídka práce > C# PROGRAMÁTOR DATOVÝCH APLIKACÍ

C# PROGRAMÁTOR DATOVÝCH APLIKACÍ

Náplň práce

Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci?
Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných řešení ve vybraných oblastech informačních technologií hledá C# PROGRAMÁTORA!

Náplní práce bude programování serverových modulů, které zpracovávájí data z nových zdrojů.
Analýza a zpracování úprav stávajících modulů. Prezentace uživateli, komunikace s externími zákaznickými systémy.

Požadavky

- aktivní znalost C# v prostředí .NET (Visual Studio)
- alespoň základy AJ/NJ
- samostatnost a chuť se profesně rozvíjet

Výhodou pro Vás bude aktivní znalost -> aktivní znalost OOP, SQL, Entity framework.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - volná pracovní doba - možnost home-office - stravenky - jazykové kurzy - práce s technologiemi IoT (Internet of Things)
  • Místo pracoviště: Zlín