Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK - ELEKTRONIK, Českobudějovicko, až 50 000 Kč

ELEKTROMECHANIK - ELEKTRONIK, Českobudějovicko, až 50 000 Kč

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektronika/mechatronika, platnou Vyhlášku 50, základní znalost automatizace a hlavně, znalost systémů PLS Siemens? Pokud jste se v těchto znalostech a dovednostech našli, jste náš člověk! Právě hledáme zkušeného ELEKTROMECHANIKA/ELEKTRONIKA!

Vaše náplň práce:
- diagnostika a odstraňování závad na výrobních zařízeních po stránce elektrotechnické
- úprava a změna elektrozařízení na základě dokumentace

Požadavky

- min. SŠ obor mechatronika, elektronika
- znalost systémů PLC Siemens S5, S7, S1200, S 1500
- vyhláška 50/1978 Sb., §6
- základní znalost automatizace (senzorika , PID regulace, frekvenční měniče)
- základní znalost pneumatických a hydraulických systémů výhodou
- znalost AJ nebo NJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 28000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda (ve výši průměrného měsíčního výdělku zaměstnance) - měsíční bonusy (odpovídá odpracování jednoho dne navíc) - 5 týdnů dovolené - závodní stravování v prostorách firmy (cena jídla 27 Kč) - vzdělávací kurzy - možnost profesního růs
  • Místo pracoviště: České Budějovice