Nabídka práce > PROJEKTOVÝ TECHNIK

PROJEKTOVÝ TECHNIK

Náplň práce

Náš závod se bude rozšiřovat a naším plánem je podstatně navýšit výrobu.

Staňte se součástí našeho projektového týmu, který to bude mít na starosti.

Vaším úkolem bude spolupracovat s ostatními členy týmu na rozjezdu nových výrobních linek.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojírenství)
- zkušenosti s projektovým řízením výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost LEAN nástrojů výhodou
- zkušenosti s údržbou strojů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti * dovolenou v délce 5 týdnů * 13. mzda na základě výsledků firmy * stravenky * kafeterie * penzijní/životní pojištění * přátelské a neformální pracovní prostředí * další jazykové a odborné vzdě
  • Místo pracoviště: Třebíč