Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU, AUTOMOTIVE, AŽ 45 000 Kč

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU, AUTOMOTIVE, AŽ 45 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením menšího týmu podřízených? Jste ochotný/á pracovat v
3-směnném provozu? Vyhovuje Vám dynamické prostředí automotive výroby?

Na pozici VEDOUCÍHO TÝMU budete mít na starosti:
- vedení výrobních úkolů pracovníků (do 10ti lidi), jejich zaškolování
- zodpovědnost za efektivnost práce na svěřené výrobní lince
- zabezpečení přísun správných informací v případě výskytu chybných součástek a poruch
- dodržování standardů bezpečnosti práce

Požadavky

- vzdělání technického směru
- min. 2 roky zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobním závodě (automotive)
- ochota pracovat v 3-směnném provozu
- znalost práce na PC (MS Office)
- samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč - flexipasy v hodnotě 520 Kč - příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce - 25 dní dovolené - závodní stravování - vzdělávací a
  • Místo pracoviště: Tábor