Nabídka práce > KONSTRUKTÉR

KONSTRUKTÉR

Náplň práce

Máte zkušenost z konstrukce, případně chcete se rozvíjet v tomto oboru? Zvládáte němčinu či angličtinu alespoň psanou formou? Pak se ozvěte!

Náplň práce:

- Tvorba projektové dokumentace v AutoCAD
- Návrhy konstrukčních změn
- Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu
- Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské společnosti

Požadavky

- min. SŠ technického směru
- Znalost konstrukčních systémů, např. AutoCAD, Inventor, Solidworks, Catia nebo Solid Edge
- Znalost němčiny, anebo angličtiny alespoň pro psanou komunikaci
- Praxe v konstrukci výhodou
- Ochota učit se nové věci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: České Budějovice