Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY

MANAŽER VÝROBY

Náplň práce

Posilujeme tým a hledáme MANAŽERA VÝROBY!
Pokud máš zkušenosti na obdobné pozici, dokážeš vést výrobu o cca 100 lidech, hovoříš dobře anglicky, nebojíš se výzev a máš pevné nervy, jsi náš člověk a moc rádi se s Tebou setkáme!

Tvým úkolem bude zajištění a zodpovědnost za část výroby, optimalizace výrobních procesů, zodpovědnost za výsledky a tým podřízených, spolupráce s ostatními odděleními.

Požadavky

* min. Bc nebo VŠ vzdělání
* zkušenosti na obdobné pozici min. 4 roky
* zkušenosti se štíhlou výrobou a velmi dobrá znalost výrobních procesů a technologií
* zkušenosti z automotive jsou velké plus
* dobrá znalost AJ - denní používání
* silný leadership
* schopnost najít nová řešení
* samostatnost, kreativita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * flexibilní pracovní doba * týden dovolené navíc * stravenky * příspěvěk na dopravu
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek