Nabídka práce > Vývojář elektroniky - i pro absolventy

Vývojář elektroniky - i pro absolventy

Náplň práce

Hledáme vývojáře do našeho elektro týmu, který nám bude pomáhat s vývojem detektorů záření.

Na pozici vývojáře elektroniky LED budeš mít na starosti vývoj detektorů záření podle specifického přání zákazníka.

Pokud jsi absolvent, pomáhat ti s tím samozřejmě budou zkušenější kolegové. I pro staré mazáky však u nás místo najdeme. Nabídnout můžeme hi-tech vybavení a profesní rozvoj. U nás tedy rozhodně nezakrníš!

Mzda: 40-60 000 Kč

Lokalita: Turnov

Požadavky

* VŠ vzdělání v oblasti elektroniky
* znalost návrhu napájecích zdrojů spínaných i lineárních
* znalost návrhu termomanagementu elektronických zařízení
* znalost postupů pro měření elektronických zařízení
* znalost návrhu PCB
* znalost některého z programovacích jazyků
* angličtina na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 40000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Pružná pracovní doba 5 týdnů dovolené Penzijní / životní pojištění Stravenky Zvýhodněné tarify od Vodafonu Výběr nápojů na pracovišti Očkování Bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov