Nabídka práce > STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ senior

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ senior

Náplň práce

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti strategického nákupu? Přesně takového nákupčího hledáme. Tato pozice není manažerská ve smyslu toho, že byste řídili tým lidí pod sebou. Ale stran zkušeností je to rozhodně pozice pro zkušeného nákupčího, který bude silnou osobností ve své individuální roli.

Vaším úkolem bude:
- tvorba a zavádění nákupní strategie
- primární fokus na snížení nákladů, kvalitu a následný servis
- sestavování a plnění ročních plánů nákupních projektů a úspor
- správa a rozvoj dodavatelů, jejich hodnocení vzhledem k dodržování smluvních podmínek
- kontaktní osoba pro klíčové dodavatele
- spolupráce s mezinárodním týmem
- reporting na zahraniční centrálu

Požadavky

- plynulá obchodní angličtina slovem i písmem
- 5 let praxe v oblasti strategického nákupu
- pracovní zkušenosti v mezinárodním prostředí
- silné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
- orientace na výsledky, efektivitu, systém, strategické plánování
- ŘP sk. B, aktivně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční bonusy - stravenky - kafeterie 800 Kč měsíčně - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod