Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBY - úsek balení

VEDOUCÍ VÝROBY - úsek balení

Náplň práce

Hledáme nadšence, který se nebojí převzít zodpovědnost za vedení výroby na úseku balení. Proč nadšence? Zavádíme několik nových výrobků a čeká nás nastavování procesů napříč výrobou. Tahle pozice bude kombinací technika i lídra, který chce vymýšlet a přinášet nové nápady. Tady zkrátka není prostor pro "leklé ryby". Je před námi spousta zajímavých úkolů a budeme rádi za parťáka, který v tom pojede s námi :)

Vaším úkolem bude:
- řízení lidí ve výrobě, plánování kapacit, úkolování a kontrola zaměstnanců
- přímá motivace podřízených pracovníků (bonusy, odměny, postihy)
- kontrola dodržování technologických postupů, dále zásad BOZP, PO a ekologie
- plánování školení a vzdělávání zaměstnanců
- spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby
- podílení se na nastavování nových procesů
- koordinace aktivit s oddělením údržby kvality, plánování, atd.
- vedení výrobní evidence, pravidelné hodnocení KPI´s
- odpovědnost za měsíční inventury, řízení zásob na skladech

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- AJ slovem i písmem (alespoň mírně pokročilá úroveň)
- předchozí zkušenosti s vedením týmu lidí ve výrobě
- velmi dobrá technická orientace
- v našem týmu máme rádi lidi, kteří jsou komunikativní, aktivní, samostatní
- chceme vidět Váš zápal, že Vás ta práce naplňuje
- zároveň Vás baví přinášet nové nápady - určitě to bude potřeba
- MS Office (Word, Excel)
- ŘP sk. B, aktivně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Sick Day - bonusy, prémie - pružná pracovní doba - stravenky - mobil, notebook - jazykové a odborné vzdělávání - teambuilding, firemní akce - sleva na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Humpolec