Nabídka práce > Bankéř v minipobočce - 12hod | až 40 000 Kč

Bankéř v minipobočce - 12hod | až 40 000 Kč

Náplň práce

Je pro Vás v práci důležitý milý kolektiv spolupracovníků? Máte rádi komunikaci se zákazníky? Máte zkušenosti s bankovnictvím nebo ji teprve chcete získat? Tak udělejte další krok a pošlete nám svůj životopis!

Hledáme kolegy a kolegyně na pozici "Bankovní specialista v minipobočce".

Vaší náplní práce bude:

* komunikace se stávajícími i novými klienty
* reprezentace značky, prodej produktů
* hledání nejlepšího řešení pro své klienty
* komunikace napříč celou společností
* zpracovávání nezbytné administrativy
* práce na 12hodinové směny (krátký - dlouhý týden)

Požadavky

* alespoň SŠ vzdělání s maturitou
* záliba v komunikaci se zákazníky
* základní znalost PC (MS Office)
* zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem výhodou
* komunikativní a sympatická osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 28000 CZK do 41000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Sick days * Stravenky * Příspěvek na penzijní připojištění * Cafeterie * Firemní akce
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou