Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY - 28 dní volna v roce!!!

OPERÁTOR VÝROBY - 28 dní volna v roce!!!

Náplň práce

Máš už dost neosobního přístupu?
Štve tě, že ti nikdo nenaslouchá?
Nemáš příležitost kariérně růst?

Změň to a zkus to s námi!

I s ředitelem je nás pouze 25 a každý z našeho malého týmu je pro nás důležitý.
Tvým úkolem bude společně s dalšími 4 kolegy obsluhovat automatickou výrobní linku a dávat pozor, že vše běží jak má.

Požadavky

- strojírenské vzdělání výhodou, nikoli podmínkou
- chuť se učit a přemýšlet nad prací
- spolehlivost a pečlivost
- základní znalosti práce s PC
- ochota práce ve třísměnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 24000 CZK do 24000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days = dohromady tedy 28 dní volna!!! stravenky v hodnotě 100 CZK (plně hrazené zaměstnavatelem) tzn. + 2000 Kč k výplatě každoroční navyšování platu příjemný rodinný kolektiv
  • Místo pracoviště: Pelhřimov