Nabídka práce > VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY

VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem:
- zabezpečení elektroúdržby v rámci výrobní společnosti
- koordinace servisních zásahů, plánování elektroúdržby
- spolupráce při opravě výrobních linek
- vedení týmu pracovníků elektroúdržby
- zajištění objednávek náhradních dílů
- hlídání nákladů na oddělení a jejich optimalizace
- spolupráce s výrobou, snaha minimalizovat výrobní prostoje
- technická podpora v oblasti nových investic
- výběrová řízení na externí dodavatele

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
- praxe v oboru na vedoucí pozici minimálně 5 let!
- silné manažerské dovednosti, prokazatelná praxe ve vedení týmu lidí
- vyhláška 50/1978 Sb. §8
- znalost AJ, být schopen komunikovat technické záležitosti se zahraničním managementem
- časová flexibilita, pohotovost na telefonu i mimo pracovní dobu
- MS Office
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dále osobní prémie a finanční bonusy po zkušební době - jazykové kurzy zdarma - závodní stravování - odborný a profesní rozvoj - sleva pro zaměstnance na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod