Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici technologa v automotive? Domluvíte se dobře anglicky a chcete pracovat u předního zaměstnavatele na Liberecku?

Pak se nám přihlaste!

Aktuálně obsazujeme pozici

TECHNOLOG

náplň práce:
* koordinace zavádění nových technologií
* příprava výrobní dokumentace
* vypracování technologických postupů
* spolupráce s oddělením konstrukce a nákupu
* participace na nových projektech
* vypracovávání podkladů pro seřizování strojů a zkušebních zařízení
* návrhy nových nebo vylepšení stávajících pracovišť
* realizace technologie pro demontážní, montážní a zkušební procesy

Požadavky

* SŠ technického směru, VŠ výhodou
* angličtina na úrovni B1/B2 (schopnost komunikace a vedení jednání)
* znalost technické dokumentace
* znalost norem a standardů používaných v automotive
* znalost nástrojů kvality
* orientace v běžné používaných technologií
* samostatný i týmový hráč
* komunikativní, proaktivní osobnost
* schopnost dotahovat věci do konce a ochota se učit novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabídneme Vám: * bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.) * jazykové kurzy * motivační systém * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * penzijní připojištění/životní pojištění * flexibilní pracovní dobu * možnost profesního růstu a
  • Místo pracoviště: Liberec