Nabídka práce > Operations Manager | automotive

Operations Manager | automotive

Náplň práce

Do rychle rostoucí společnosti na Českolipsku hledáme Operations Managera.

Jste zkušeným manažerem jak pro stránce organizační, ekonomické i technické?
Strategické řízení Vám není cizí? Umíte skvěle německy a případně umíte připojit i anglicky?

Člověk, kterého hledáme, si musí umět poradit s denní operativou ve společnosti, rozumět technice, být silný v ekonomice, a být schopný vést tým lidí metodou "lead by example". Potřebujeme člověka, který zvládne vést stávající a nové projekty a bude schopný řešit i personální stránku věci.

Jste to Vy? Zašlete nám svůj životopis!

Požadavky

* VŠ vzdělání
* němčina pro profesionální jednání, angličtina na komunikativní úrovni
* dlouhodobá praxe v oblasti automotive
* zkušenost v oblasti vedení výroby, kvality
* min. 5 let zkušeností se strategickým řízením ve výrobní firmě
* velmi dobrá znalost procesů a norem pro automotive
* znalost zásad podnikání a řízení (rozpočtování, strategické plánování, přidělování zdrojů a lidské zdroje)
* znalost principů štíhlé výroby, neustálého zlepšování, náběhů nových projektů, zlepšování produktivity, vedení a rozvoje podřízených
* silné budování týmu, rozhodnost a manažerské dovednosti
* komunikační a prezentační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební automobil i k soukromým účelům - nadstandardní finanční ohodnocení - pravidelné bonusy - 13. plat - 5 týdnů placené dovolené - pružná pracovní doba - závodní stravování / příspěvek na stravování - další odborné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Česká Lípa