Nabídka práce > TECHNICKÁ PODPORA ÚDRŽBY S AJ

TECHNICKÁ PODPORA ÚDRŽBY S AJ

Náplň práce

Máte praxi v oboru údržby nebo strojírenství a chcete se posunout dále? Umíte dobře anglicky?

Na pozici

budete:
* zpracovávat strojní dokumentaci
* podílet se na správě a rozvoji systému řízení údržby
* zajištění nákupu nových nebo náhradních dílů
* zajištění komunikace s dodavateli
* zpracování analýz (výkony pracovníků, spotřeba energií)
* spolupráce s týmu elektroúdržbářů a údržbářů
* vedení evidence a správa strojních karet
* zajištění komunikace se zahraničními servisními firmami

Požadavky

* min SŠ vzdělání technického směru
* praxe v oblasti strojírenství nebo údržby
* komunikativní angličtina (mluvená, psaná)
* proaktivita, ochota se učit novým věcem
* organizační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Motivující finanční ohodnocení 13. plat + každoroční přidávání 25 dní dovolené Finanční odměny za odpracované roky Možnost osobního rozvoje Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou Dotované závodní stravování Hrazené jazyko
  • Místo pracoviště: Turnov