Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Kvalita, komunikace se zákazníky, angličtina - o to především půjde na této pozici. Pro automotive společnost hledáme "INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY".

Náplň práce:

* kompletní zajištění zákaznických auditů
* přímá komunikace se zákazníkem
* implementace požadavků od zákazníka do výroby
* spolupráce s ostatními odděleními v rámci organizace

Požadavky

* vzdělání technického směru
* zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* orientace v oblasti nástrojů kvality
* komunikativní znalost angličtiny (denní komunikace se zákazníky)
* technické znalosti - čtení výkresů apod..
* odpovědnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. mzda * věrnostní odměny * permanentky na sportovní a kulturní vyžití * závodní stravování * příspěvky na dětské akce * bezúročné půjčky * mobilní telefon * sick days
  • Místo pracoviště: Ostrava