Nabídka práce > KONSTRUKTÉR ZLÍN 30 - 40 tis (pracovní doba do 14:00)

KONSTRUKTÉR ZLÍN 30 - 40 tis (pracovní doba do 14:00)

Náplň práce

Jsi absolvent nebo zkušený borec senior, co hledá kvalitní změnu práce?
Máš strojírenské vzdělání nebo praxi v KONSTRUKCI?
Máme pro Tebe nabídku zajímavé práce v mladém kolektivu (v centru Zlína), s řadou benfitů a hlavně VELMI ZAJÍMAVOU MZDOU.
- pracovní doba je od 6 - 14 nebo od 7 - 15 (dle libosti)

- náplní práce by bylo postaveno na návrhu konstrukčního řešení upínacích přípravku nebo jednoúčelových strojů
- s tím by byla samozřejmě spojena tvorba 3D modelů, sestav, detailování a další konstrukční maličkosti :-)
- děláme v SolidWORKS ale znalost tohoto programu pro přijetí do naší party není podmínkou

Požadavky

- technické myšlení, prostorová představivost
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
- řidičský průkaz skupiny B.
- práce v SolidWorks je výhodou, ale ne nutnou podmínkou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - VÁNOČNÍ BONUS (závisí na ročním hospodaření firmy) - zábavní firemní akce (firemní fotbálky, vánoční večírek, letní teambuilding atd). - Vzdělávací kurzy pro konstruktéry - Příspěvek na stravování formou stravenky - Příspěvek na p
  • Místo pracoviště: Zlín