Nabídka práce > Obsluha CNC stroje

Obsluha CNC stroje

Náplň práce

1. nastavování / seřizování a obsluha CNC strojů
2. osazování, úprava a opracování obrobků podle výkresu
3. změny / korekce CNC programů
4. práce s posuvnými měřidly a moderními měřícími systémy
5. kontrola kvality
6. čištění, péče, údržba a opravy stroje a nástrojů

Požadavky

1. ukončené vzdělání v oboru kovoobrábění
2. základní znalosti a zkušenosti v oblasti CNC soustružení
3. orientace v technických výkresech a schopnost číst je
4. zkušenost v zacházení s měřícím zařízením
5. vlastní iniciativa, spolehlivost a pečlivost
6. ochota práce v třísměnném provozu
7. znalost němčiny na úrovni B1

Nabízíme

1. hodinová mzda od 10€ + příplatky v závislosti na kvalifikaci
2. rodinné prostředí a garantované zapracování
3. krátká dojezdová vzdálenost a firemní parkoviště
4. německá pracovní smlouva na dobu neurčitou a podpora na místě
5. kolektivní výhody jako příspěvky na dovolenou a Vánoce
6. příplatky za noční směny a přesčasy
7. školení zaměstnanců a možnosti dalšího vzdělávání

Další informace

Tato nabídka práce v Německu na pozici obsluha CNC stroje není jedinou nabídkou v našem portfoliu. Naopak, na našem webu se můžete dozvědět daleko více infromací o aktuálně obsazovaných pozicích, stejně jako přečíst si, co vše se pracovního života v Německu týká. https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace

Informace o pozici

  • Starke Jobs
  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Německý
  • Plat: €2000 ~ €2500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou; plat podle kolektivní smlouvy iGZ, 2x ročně prémie
  • Vhodné pro: Muže i ženy, absolventy
  • Místo pracoviště: Marienberg