Nabídka práce > MANAŽER KVALITY, start up projekt, Ostrava

MANAŽER KVALITY, start up projekt, Ostrava

Náplň práce

Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti?
Pokud byste chtěli být u zrodu nové společnosti a vybrat si zaměstnance do svého týmu, neváhejte a přihlaste se. Právě obsazujeme pozici Manažera kvality do Ostravy.

Náplň práce:
* zodpovědnost za implementaci a správu systému kvality
* řízení odd. kvality
* podílení se na vývoji nových produktů
* komunikace s dodavateli
* definice nápravných opatření
* reporting

Požadavky

* min. bakalářské vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici v oblasti kvality min. 4 roky
* znalosti procesu svařování
* znalosti procesů transformace kovů (děrování, ohýbání, řezání laserem)
* komunikativní znalost anglického jazyka
* technický background
* potenciál vést tým

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: benefitní systém je připravován
  • Místo pracoviště: Ostrava