Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ - PLÁNOVÁNÍ NÁKLADŮ | až 45 000 Kč

ROZPOČTÁŘ - PLÁNOVÁNÍ NÁKLADŮ | až 45 000 Kč

Náplň práce

Orientujete se dobře v problematice nákladového plánování v rámci projektů? Je Vám blízké prostředí výrobní společnosti a bez problémů se domluvíte anglicky? Hledáme kandidáta na pozici:

ROZPOČTÁŘ SPECIALISTA - PLÁNOVÁNÍ NÁKLADŮ

Co bude náplní Vaší práce:

* Podpora při tvorbě jednotlivých strategií
* Plánování nákladů v rámci nových projektů
* Změnové řízení
* Získávání nových klientů
* Vyhledávání úspor a návrhů na snižování nákladů
* Spolupráce s projektovými vedoucími

Požadavky

* VŠ ekonomického zaměření
* Zkušenosti na obdobné pozici (plánování nákladů, obchodní plánování, projektové vedení, rozvoj procesů)
* AJ na úrovni B2
* Základní přehled v oblasti účetnictví
* Výborné komunikační schopnosti, organizovanost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Pružná pracovní doba * Finanční bonusy * Jazykové kurzy a odborné vzdělávání * Zdravotní péče a rehabilitace * Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Liberec