Nabídka práce > ELEKTRONIK|AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|

ELEKTRONIK|AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|

Náplň práce

Baví Vás oblast elektro a chtěli byste získat praxi ve výjimečné mezinárodní výrobní společnost?

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "ELEKTRONIK|AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|".

! POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ELEKTRO !

Pracovní náplň:

* odpovědnost za plánované preventivní údržby svěřených zařízení
* provádění oprav svěřených zařízení
* záznamy do systému
* zapojení elektronických zařízení a řídicích systémů
* opravy podružných rozvaděčů a motorových a světelných rozvodů
* opravy elektronických zařízení v závodě a odpovědnost za jejich správný chod
* odpovědnost za údržbu softwarů, jejich zálohování a aktualizace
* návrhy na technická zlepšení v oblasti průmyslové automatizace

Požadavky

* SŠ/VŠ elektro - elektronik
* anglický jazyk na komunikativní úrovni - VÝHODOU
* platná vyhláška 50/78 Sb. § 6,7
* znalost programu – Simatic S7, Allen Bradley, Fanuc, Mitsubishi
* znalost průmyslových senzorů a čidel
* znalost PLC systémů a frekvenčních měničů
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pracovní smlouva na dobu neurčitou * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * variabilní systém odměn * 5 týdnů dovolené * příspěvek na životní a penzijní připojištění * možnost jak dál kariérně růst
  • Místo pracoviště: Nový Jičín