Nabídka práce > Vedoucí nákupu

Vedoucí nákupu

Náplň práce

Jste zkušený nákupčí? Troufáte si na vedení celého oddělení nákupu? Komunikujte anglicky?

Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- zajištění materiálu a komponentů pro výrobu
- tvorba, provádění a vyhodnocování poptávkových řízení
- zákaznické audity
- výběrová řízení včetně návštěvy u dodavatelů
- vedení a řízení oddělení nákupu
- spolupráce s oddělením technologie a výroby
- prezentace aktuálního stavu vedení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
- zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti
- angličtina pro denní komunikaci
- praxe v oddělení nákupu ve strojírenské firmě velkou výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat do zahraničí
- flexibilita, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na penzijní pojištění - zajímavá a nestereotypní práce - atomový kryt na pracovišti:-)
  • Místo pracoviště: Hradec Králové