Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY s AJ

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY s AJ

Náplň práce

Mluvíte plynule anglicky a obecně rádi komunikujete a organizujete?

Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

- řešení zákaznických problémů s kvalitou
- řízení nápravných činností pro zamezení reklamací od zákazníků
- sledování kořenových příčin, nápravných a preventivních opatření
- analýza a implementace zlepšování výroby a obchodních procesů
- analýza širokého spektra metrik (KPI, reklamační záruky, stížnosti zákazníků)
- denní komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
- provádění interních a externích auditů

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- pokročilá znalost AJ (denní komunikace)
- pokročilá znalost MS Excel
- dobré komunikační a organizační vlastnosti
- výhodou je znalost norem ISO (14001, 9001, 18001)
- výhodou je znalost metod LEAN, Six Sigma
- výhodou zkušenosti v oblasti metrologie

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční prémie až 3.300,- Kč nejpozději od 4. měsíce - výborné obědy za 31,- Kč - příspěvek na dovolenou a Vánoce až 15.000,- Kč - příspěvek na dopravu až 1.800,- Kč za měsíc - příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření - 5 týdnů
  • Místo pracoviště: Strakonice