Nabídka práce > Engineering manager | extrusion specialist

Engineering manager | extrusion specialist

Náplň práce

Znáte technologii extruze? Všechny možné procesy a postupy a nazval byste se specialistou? Zároveň se domluvíte anglicky a máte zkušenosti s vedením lidí?

Pak máme skvělou příležitost pro Vás!

Aktuálně hledáme

Vaší náplní práce bude:
* koncepce a řízení školení technologických postupů
* zodpovědnost za chod a řízení oddělení inženýringu
* řízení oblasti interního vývoje
* definice priorit požadavků výroby
* stanovení a delegace měsíčních a ročních úkolů a cílů
* správa technologické dokumentace a úprav technologických zařízení
* zodpovědnost za finanční plán
* poskytnutí podpory oddělením v rámci znalostí technologických postupů a procesů extruze
* rozvoj nových technologií podle požadavků výroby
* hodnocení podřízených
* zajištění komunikace napříč odděleními firmy
* zajištění pravidelných školení pro zaměstnance, zodpovědnost za jejich rozvoj

Požadavky

* VŠ vzdělání technického/chemického směru
* minimálně 5 let praxe
* komunkiativní znalost angličtiny
* velmi dobrá znalost technologie a procesů extruze
* technický background
* ochota učit se novým věcem
* znalost norem ISO 9001 a 14001
* komunikační a prezentační dovednosti
* rozhodnost, koncepční myšlení, týmovost
* loajalita, disciplinovanost, flexibilita
* manažerské dovednosti, schopnost vést tým zaměstnanců

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25dnů dovolené * stravenky * věrnostní odměny * spoelečenské a sportovní aktivity
  • Místo pracoviště: Česká Lípa