Nabídka práce > Metrolog - Hradec Králové

Metrolog - Hradec Králové

Náplň práce

Máte zkušenost s kalibrací meřidel? Víte co obnáší práce metrologa? Chcete jistotu stabilního zaměstnání v Hradci Králové?

Metrolog:

- odpovídá za bezchybné provedení výstupní kontroly v rozsahu stanoveném kontrolními návodkami pro výstupní kontrolu, nebo příkazem hlavního kontrolora, vyřazení neshodných a uvolnění shodných výrobků.
- vede evidenci měřidel a eviduje termíny kalibrací měřidel a spolupracuje na archivaci protokolů s pracovníkem skladu
- provádí interní kalibraci měřidel.
- provádí kontrolu RTG a UZ a namátkovou kontrolu výroby.
- provádí proměření odlitků pístů, měření tvrdosti pístů po tepelném zpracování a schvaluje odlitky pro další lití.

Líbí? Zaujalo? Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- Vyučení nebo praxe v oboru strojírenství
- Manuální zručnost
- Ochota učit se novým věcem
- práce s měřidly

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 28000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práci u prosperující společnosti - Pracovní poměr na dobu neurčitou - Zajímavé mzdové ohodnocení - Pět týdnů dovolené - Příspěvek na závodní stravování - Firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: Hradec Králové