Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR - OSTRAVA

PROCESNÍ INŽENÝR - OSTRAVA

Náplň práce

Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici "PROCESNÍ INŽENÝR" pro výkon pozice v Ostravě. Pokud máte zkušenosti na této pozici, komunikativní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost v Ostravě, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše denní povinnosti:
- zavedení nových nebo přemístění stávajících výrobních strojů ve spolupráci s týmem údržby
- stanovení norem na jednotlivých strojích
- optimalizace a průběžné zlepšování výrobních procesů
- odpovědnost za údržbu a instalaci zařízení, která jsou nezbytná pro podporu budoucích rozšíření
- udržování a správa příslušné dokumentace

Požadavky

- ukončené SŠ/VŠ technické vzdělání
- praxe na pozici Procesní inženýr, Technolog, apod. z automotive prostředí
- anglický jazyk na úrovni B2 a lepší (denní komunikace se zahraničím)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - flexipasy - jazykové kurzy - odměny v rámci zlepšovacích návrhů
  • Místo pracoviště: Ostrava