Nabídka práce > MISTR VÝROBY/ SEŘIZOVAČ | ÚSTÍ NAD LABEM

MISTR VÝROBY/ SEŘIZOVAČ | ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Jsme menší automotive společnost s velmi přátelskou atmosférou a právě hledáme šikovného mistra/ seřizovače :-). Jsou-li seřizování poloautomatických linek a vedení lidí Vaší silnou stránkou, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět.

Co bude náplní práce mistra:
* vést a motivovat svůj tým
* zajišťovat výrobní požadavky na směně
* nastavovat a kontrolovat parametry strojů a zařízení, včetně přestaveb výroby
* kontrolovat kvalitu
* kontrolovat dodržování bezpečnosti práce

Požadavky

Mistr výroby, který nám padne jako ulitý, má:

* dokončené SOU vzdělání elektrotechnického směru (podmínkou)
* schopnost vést a motivovat tým
* manuální zručnost
* znalost BOZP
* zodpovědnost, samostatnost

* praxe na stejné pozici, ideálně v automotive společnosti, bude velké plus!
* pracujeme ve dvousměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25280 CZK do 31560 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * čistá a neagresivní forma výroby * menší společnost s rodinnou atmosférou * po zapracování nárok na měsíční prémie 5 - 10 000 Kč * příspěvek na stravování 110 Kč/ den * příspěvek na penzijní spoření 1000 Kč * příspěvek za odpolední směnu * roční bo
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem