Nabídka práce > OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, až 60 000 Kč

OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, až 60 000 Kč

Náplň práce

Máte strojírenské vzdělání? Vaší specializací je obrábění? Mluvíte plynulé anglicky? Chcete uplatnit své technické znalosti v rámci obchodní činností?
Táto pracovní nabídka je dedikována přímo Vám! Využijte šanci zkusit něco nového a dejte nám o sobě vědět! Už dnes pošlete svůj životopis v češtině a angličtině.

V nové roli budete mimo jiné:
- samostatně provádět a hodnotit testy obráběcích nástrojů, prezentovat jejich výsledky u klientů po celé ČR
- vytvářet a zpracovávat obchodní nabídky, podílet se na cenotvorbě
- pečovat o excelentní vztahy se zákazníky, poskytovat jim poradenství, zaškolení apod.
- získávat nové obchodní příležitosti
- plánovat a tvořit vlastní prodejní rozpočty, týdenní a cestovní zprávy
- absolvovat obchodní cesty v rámci ČR a zahraničí

Požadavky

- vzdělání technického směru, ideálně v oboru TECHNIK OBRÁBĚNÍ
- předchozí zkušeností v obrábění
- AJ pro denní komunikaci – budete komunikovat s centrálou, absolvovat školení v zahraničí, jednat se zákazníky
- ochota cestovat v rámci České republiky (4 dny v terénu + 1 den Home Office na administrativní agendu)
- předchozí praxe v obchodu je žádoucí, ale NENÍ NUTNÁ - hledáme kvalitního technika, který by se rád vydal novým směrem poradenství a technického obchodu
- komunikativní, otevřená osobnost, schopnost prezentovat firmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Mzda v inzerátu je uvedena bez bonusů, diet a cestovních náhrad! - Služební automobil - 5 týdnů dovolené - Jednou týdně Home Office - Pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: České Budějovice