Nabídka práce > Administrativní pracovník pro klientskou práci

Administrativní pracovník pro klientskou práci

Náplň práce

- Administrativa v Microsoft Office - zpracovávání dat
- Komunikace s klienty - vyřizování telefonátů a emailů
- později možnost vedení týmu

Požadavky

- min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- komunikační schopnosti a především chuť se učit novým věcem
- spolehlivost, samostatné rozhodování a týmovost

Nabízíme

- praxi v oboru ekonomie a managament
- nadprůměrné finanční ohodnocení, finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu
- časovou flexibilitu, částečný home office
- garantovaný kariérní růst
- mladý a přátelský kolektiv
- osobnostní rozvoj
- benefity a další ...
Poloviční úvazek (20h týdně) odpovídá 20 000 Kč měsíčně, Plný úvazek (40h týdně) = 40 000 Kč.

Další informace

Životopis s Vaším telefonním kontaktem posílejte na email a já se Vám ozvu s termínem pohovoru.
Předchozí praxe není podmínkou, pohovory probíhají v Praze 8 na Karlíně.
Těšíme se na Vás! :-)

Informace o pozici

  • HVLD managament
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 20 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Firemní akce, Home office, Sleva na firemní výrobky/služby, Volná pracovní doba
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, všechny kategorie