Nabídka práce > Bankéř | až 40 000 Kč

Bankéř | až 40 000 Kč

Náplň práce

Jsi komunikativní, energický a baví Tě práce s lidmi? Zajímá Tě oblast financí a rád/a nacházíš optimální řešení? Nerad pracuješ pod velikým tlakem a preferuješ menší společnosti s fajn kolegy a rodinnou atmosférou?

ANO? Tak se neváhej přihlásit na pozici Bankovního reprezentanta!

Co Tě na pozici čeká?

* Komunikovat se stávajícími i novými klienty
* Reprezentace značky, prodej produktů
* Hledání nejlepších finančních řešení pro klienty
* Komunikace napříč společností
* Administrativa

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání s maturitou
* Schopnost domluvit se anglicky - chyby nevadí, ale nesmíš se bát mluvit :)
* Měl/a by sis rozumět s počítačem (Outlook, MS Office)
* Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem velikou VÝHODOU!
* Komunikativní, sympatická osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 28000 CZK do 41000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * Sick days * Stravenky * Cafeterie * Multisport * Firemní akce * A mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Česká Lípa