Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ l 50 000 Kč l HRADEC KRÁLOVÉ

HLAVNÍ ÚČETNÍ l 50 000 Kč l HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Pro středně velkou rodinnou firmu s tradicí v Hradci Králové sháníme HLAVNÍ ÚČETNÍ. U této pozice je rychlé predikce kariérního růstu na pozici ekonomického ředitele (během 2 let).

Co bude mít kandidát na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ:
* 4 podřízené účetní
* Kompletní vedení účetnictví
* Zabezpečení veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím.
* Zodpovědnost za organizační vedení účtárny.
* Vedení podvojného účetnictví.
* Zpracování pravidelných výstupů z účetnictví pro potřeby managementu účetní jednotky.

Požadavky

* praxe z výrobní společnosti
* VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo finančního zaměření.
* Praxe na pozici hlavní účetní (nebo obdobné pozici) 5 let.
* Počítačová způsobilost, pokročilé znalosti MS Office.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, - příspěvek na penzijní pojištění, - benefitní platební karta v hodnotě 2 000 Kč/rok, - firemní parkoviště, - služební mobil, - 5týdenní dovolená, - pružná pracovní doba - 37,5 hodinová stanovená t
  • Místo pracoviště: Hradec Králové