Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - strojírenský produkt

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - strojírenský produkt

Náplň práce

Máte VŠ technického směru, nebo SŠ a dobrou praxi ve strojírenství?
Baví Vás obchod?
Nebojíte se dlouhodobých projektů?

Náším produktem jsou velké strojírenské výrobky a hledáme obchodního manažera, který se postará o naše klienty především v Německu, Francii a Polsku.

Vaším úkolem bude:

- dobře chápat náš produkt a dokázat klientům nabízet kvalifikovaná řešení
- starost o probíhající projekty a stávající klienty
- sem tam i nějaká akvizice
- budování značky na zmíněných trzích

Požadavky

- samostatnost a tah na branku
- VŠ technického směru (strojírenství), nebo SŠ a prokazatelnou praxi v oboru
- ŘP.sk.B
- komunikativní znalost AJ, NJ je výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kafetérie příspěvek na dopravu (nad 15km) kurz anglického jazyka závodní jídelna s příspěvkem na stravování výkonostní bonusy
  • Místo pracoviště: Třebíč