Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

Je tu šance pro čerstvě vystudované vysokoškoláky, nebo středoškoláky s praxí, kteří se chtějí profesně posunout.

Zajímá Vás oblast technologie výroby?
Domluvíte se aspoň trochu anglicky?
Chcete se podílet na tvorbě koncepce technologických procesů výroby a přitom se vyhnout velké automotive společnosti?
Zkuste to u nás, v menší výrobní firmě v Jihlavě!

Vaším úkolem bude:

- tvorba logických instrukcí k výrobním strojům
- zvýšení efektivity pracovních postupů a jejich zaznamenání - tvorba postupek a návodů
- správa údržbářské dokumentace
- školení pracovníků v nových postupech a procesech výroby
- správa technologických postupů výrobních procesů - především proces lisování a lepení
- reporting vedení
- spolupráce s ostatními odděleními na rozjezdu nových výrobků

Požadavky

- vzdělání technického směru (nejlépe strojírenství)
- AJ pro denní komunikaci (aspoň B1)
- schopnost pochopit práci stroje a návaznosti jednotlivých fází výroby
- MS Office - hlavně excel
- praxe na obdobné pozici výhodou, nikoli podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mzda odpovídající zkušenostem stravenky v hodnotě 100,- Kč 2 dny Sick day příspěvek na občerstvení 300 Kč/měsíc příspěvek na dopravu od 15km od 1000,- Kč příspěvek na životní/penzijní poj. od 500 Kč/měs. jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Jihlava