Nabídka práce > ZKUŠENÝ PERSONALISTA s AJ | auto k soukromým účelům

ZKUŠENÝ PERSONALISTA s AJ | auto k soukromým účelům

Náplň práce

Pro naši výrobní divizi hledáme zkušeného personalistu. Pokud Vám vyhovuje velká míra samostatnosti, chcete se podílet na strategických úkolech, ale zároveň nechcete přijít o běžnou HR operativu, pak je tato pozice šitá na míru právě pro Vás.

Vaším úkolem bude:
- komplexní odpovědnost za personální úkoly na výrobní divizi (do 200 zaměstnanců)
- úzká spolupráce s global HR manažerem na zahraniční centrále
- kombinace operativy a strategických úkolů
- nastavování HR procesů a standardů a jejich implementace do praxe
- nábor zaměstnanců, plánování kapacit, spolupráce s personálními agenturami
- příprava pracovně-právních dokumentů (smlouvy, agenda BOZP a PO, atd.)
- organizace školení a sestavování ročního budgetu
- adaptační plán nových zaměstnanců, talent management, hodnocení zaměstnanců
- tvorba systému odměňování, průzkumy spokojenosti zaměstnanců
- pravidelný reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- AJ plynule slovem i písmem pro denní komunikaci s nadřízeným
- 3 roky praxe v personalistice, výrobní společnost
- komplexní HR zkušenosti (generalista / HR BP)
- praktická znalost pracovně-právní legislativy
- schopnost zvládat větší administrativní zátěž v rámci denní operativy

Jak si Vás představujeme:
- komunikativní člověk, otevřený novým nápadům
- zvládnete zastat obojí, jak denní operativu, tak vymýšlet strategie a účastnit se jednání vyššího managementu
- asertivní chování je vaše přednost a nebojíte se argumentovat
- baví vás networking, zajímáte se o nové trendy v HR

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - auto i k soukromým účelům - 13. mzda - smlouva na dobu neurčitou - dovolená navíc (24 dnů) - flexibilní pracovní doba - dotované stravování (výběr z 5 jídel - super jídelna) - jazykové vzdělávání - notebook, mobil
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí