Nabídka práce > Admin.podpora finančního odd. - 130Kč/h - Stodůlky (4dny v týdnu)

Admin.podpora finančního odd. - 130Kč/h - Stodůlky (4dny v týdnu)

Náplň práce

Pro našeho klienta, řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodného brigádníka na výpomoc pro finanční oddělení.

Jedná se o práci na 3-4dny v týdnu do 31.12.2019

Náplň práce:

- textování faktur

- kontrola faktur

- zadávání dat do systému (SAP)

- další administrativní úkony pro finanční odd.

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- předchozí zkušenosti s administrativou

- možnost pracovat 4dny v týdnu do 31.12.2019

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5