Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ

PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ

Náplň práce

Příležitost pro ty, kteří ovládají komunikaci v AJ, mají analytické myšlení a dokážou plně fungovat i pod případným stresem. Přestože zde není nutná technická znalost, jde o plánování výroby pro efektivní využití dostupných zdrojů, personálu a zásob. Vyhodnocovat priority a objednávky tak, aby byl zabezpečen plynulý chod výroby. Práce je především v systému JIS Just in sequence.
Platové podmínky se budou především odvíjet od Vašich znalostí a zkušeností, takže jste-li skutečný profík, velmi rádi se s Vámi domluvíme k oboustranné spokojenosti. Jen stačí dokázat co umíte.
Nástup možný ihned.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- znalost AJ, především pro mailovou komunikaci
- práce v Excelu podmínkou, práce v SAP výhodou
- odolnost vůči stresu, analytické myšlení
- praxe v oddělení plánování ve výrobní firmě výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, - závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) - příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou