Nabídka práce > VETERINÁŘ/KA, SLUŽEBNÍ BYT, až 60 000 Kč/měs.

VETERINÁŘ/KA, SLUŽEBNÍ BYT, až 60 000 Kč/měs.

Náplň práce

Pro veterinární kliniku rodinného typu se sídlem přímo v Českých Budějovicích hledáme Veterináře/veterinářku.
Klinika disponuje moderním vybavením jako je RTG s nepřímou digitalizací, USG přístroji, laboratoř (hematologický a biochemický analyzátor apod.), endoskopické vybavení.

Náplní práce je denní kontakt s klienty a jejich zvířaty se zaměřením na preventivní medicínu a přesnou diagnostiku, operace měkkých tkání a ortopedie.

Požadavky

- VŠ vzdělání - veterinární zaměření
- zaměření na malá zvířata (psi, kočky, drobní savci a exotická zvířata)
- hledáme absolventa s zapálením do práce a ochotou se vzdělávat
- hledáme zkušeného veterináře/ku s pozitivním přístupem k lidem a jejich zvířatům

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 26000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost služebního bytu - podpora dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Místo pracoviště: České Budějovice